תיאור הפוסט
פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם שנוצרה כיום. הרשת מונה יותר משני מיליון וחצי ישראלים, אשר משתמשים בפייסבוק באופן קבוע. לרוב, נוהגים לכתוב סטטוסים בפייסבוק באופן תמידי, לפרסם תמונות ולעדכן פרטים אישיים בחשבון של כל משתמש. אין ספק שהפייסבוק השתלטה על העולם, ותמשיך להשתלט!

פייסבוק - הרשת החברתית הגדולה בעולם

לשני מיליון וחצי ישראלים יש חשבון ברשת הפייסבוק הגדולה - שהיא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם. פייסבוק נוסדה בשנת 2004, על-ידי מארק צוקרברג, שכיום נחשב למיליארדר ותעשיין מפורסם מאוד בעולם כולו - לאגדה של ממש. מארק צוקרברג לא החל לבד - הוא פתח את האתר בעזרת חבר שעזר לו, ויחד הגיעו עד היום למספר רב ובלתי ספיר של משתמשים ברשת החברתית הגדולה בעולם - הלא היא פייסבוק. אם אתם מעוניינים לשמוע עוד אודות הרשת החברתית פייסבוק, אתם מוזמנים להמשיך ולקרוא את המאמר.

בעבר, פייסבוק הייתה, למעשה, רשת חברתית אשר נועדה על-מנת ״לדרג״ בנות שנרשמות לאותה הרשת על-ידי בעלי האתר, מארק צוקרברג וחברו, ואף שימש בתור בלוג לשני החברים. לאחר לא הרבה זמן, כאשר מארק צוקרברג וחברו ראו כי הדבר עלול להוציא להם שם רע והן לבנות חסרות הישע, הם החליטו לשנות את סגנון האתר - רשת חברתית, בה אנשים יוכלו להכיר אנשים אחרים, להתכתב עם חבריהם ואפילו לפרסם, מה שנקרא כיום, סטטוסים בפייסבוק. במיוחד באמצעות הסטטוסים לפייסבוק הללו, הרשת החברתית פייסבוק הפכה להיות הגדולה ביותר בעולם - בזכות קידום הרשת במנועי החיפוש, באמצעות התוכן שהתעדכן באתר בכל יום, בזכות האנשים שנרשמו כמעט בכל יום ובזכות דברים נוספים שכיום נראים לנו מובן מאליו.

אולם, כיום, הרשת החברתית פייסבוק היא לא הרשת החברתית היחידה הקיימת ברשת האינטרט, אלא קיימות גם הרשתות של Google, הנקראת ‪“‬Google‪+”‬, ועוד רשת חברתית מוכרת מאוד ומתחרה בפייסבוק, הנקראת ‪“‬Twitter‪”‬. כמו בפייסבוק, גם ברשתות אלה ניתן לכתוב סטטוסים, אך בדרך שונה - כל רשת והדרך שלך. בנוסף, הרשת כיום מונה מספר גדול של מיליוני משתמשים, מיליארדי סטטוסים בפייסבוק ותמונות רבות של משתמשים.

לסיום, אין ספק שהרשת החברתית פייסבוק ביצעה מהלכים ושינויים טכנולוגיים רבים בעולם האינטרנט, וכן השפיעה על יוצרים ומפתחי סטארט-אפ רבים. בנוסף, אין ספק שהרשת עתידה להישאר עוד זמן רב ברשת האינטרנט הגדולה, ועם הזמן היא רק תתרחב ותתרחב… עד הסטארט-אפ הבא.

בברכה,
צוות Yomer.

יש לך סטטוס מקורי? אשמח אם תציע אותו בעמוד הצור קשר שלנו ותוכל לקבל עליו קרדיט באתרינו.
משפטים בפייסבוק מייצרים לייקים! כפתורי ה-״לייק״ מאפשרים לכם, גולשי הרשת החברתית פייסבוק, להביע את התעניינותכם ואהבתכם לאותו משפט מרגש, סטטוס שיווקי או מאמר לבלוג שצפיתם בו. אין ספק שהמשפטים לפייסבוק הם כלי שיווק נהדר, וכן גם הלייקים - ככל שיש יותר לייקים, כך השיווק גודל. צוות Yomer...
פייסבוק - הרשת החברתית הגדולה בעולם פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם שנוצרה כיום. הרשת מונה יותר משני מיליון וחצי ישראלים, אשר משתמשים בפייסבוק באופן קבוע. לרוב, נוהגים לכתוב סטטוסים בפייסבוק באופן תמידי, לפרסם תמונות ולעדכן פרטים אישיים בחשבון של כל משתמש. אין ספק שהפייסבוק...


Yomer - סטטוסים לפייסבוק

Yomer הינו מאגר עצום של סטטוסים לפייסבוק (משפטים לפייסבוק) שנכתבו על ידי מיטב הכותבים ברשת הישראלית.
האתר מתעדכן באופן שוטף ובכל יום נוספים עוד ועוד סטטוסים חדשים לאתר.
כל סטטוס באתר מחולק לקטגוריות שונות: סטטוסים מצחיקים, סטטוסים על אהבה, משפטים לפייסבוק וכדומה.
הקטגוריות נועדו על מנת להקל עליכם למצוא את הסטטוס בנושא שחיפשתם.
האתר דוגל במקוריות ומפרגן לכותבים, לכן חשוב לנו שתכירו אותם. אתם מוזמנים לבקר בעמודים האישיים שלהם ולפרגן להם בלייק ושיתוף גם בסטטוס עצמו.
גלישה נעימה!
ממליץ על האתר משחקים frix בכתובת: http://frix.co.il