תיאור הפוסט
מאמר "אודות הסטטוסים לפייסבוק", מאמר המציג מידע על פייסבוק - הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם, על רשת חברתית בכללי ועל התפתחות ואבולציית הסטטוסים לפייסבוק מכתיבת טקסט פשוט בתוך תיבת טקסט עד לתיוג המקום שאתה נמצא בו כעת והחברים שנמצאים איתך באותו מקום זה. כתיבת הטקסט הפשוט בתוך תיבת טקסט עבר גם הוא התפתחות עצומה מכתיבת סטטוס פשוט לכתיבת משפטים מעוררי השראה ועד למשפטים מצחיקים ומלאי הומור.

אודות הסטטוסים לפייסבוק

פייסבוק אתר האינטרנט בנושא רשת חברתית המופעל על ידי חברת פייסבוק שהוקמה ע"י מארק צוקרברג בתאריך 4 פברואר בשנת 2004 כאשר הרשת החברתית הייתה פתוחה רק לסטודנטים מאוניברסיטת הרווארד. משנת 2004 ועד היום, הרשת החברתית פייסבוק התפתחה ושודרגה, וכיום פייסבוק דורג כ-אחד מהאתרים הכי פופולאריים בעולם המכיל כמיליארד משתמשים פעילים ומתורגם ל70 שפות שונות. פייסבוק כפי שכבר נאמר הוא רשת חברתית. רשת חברתית בתיאור קצר, מקום באינטרנט שבו תוכל לשתף, לעדכן, לפטפט עם חברייך ולהכיר חברים חדשים. נכון לעכשיו פייסבוק מאפשרת אפשרויות שונות ומגוונות כמו: שיתוף תמונות, לשוחח בצ'אט עם חברים, לשלוח בקשות חברות וכדומה. אחד מהאפשרויות השונות שפייסבוק מציעה "כתיבת סטטוסים לפייסבוק". "כתיבת סטטוסים בפייסבוק" דורג כ-אחד מהאפשרויות הפופולאריים ביותר שהרשת החברתית פייסבוק מציעה. "סטטוס" בתרגום חופשי מאנגלית לעברית תורגם כ-"מצב", כפי שהבנתם כבר מהתרגום, פייסבוק מאפשרת לכל משתמש לכתוב את מצבו כרגע. פעם אפשרות של כתיבת סטטוס הייתה רק כתיבת טקסט פשוט בתוך תיבת טקסט, אך כיום פייסבוק השתדרגה ופיתחה אפילו מערכת שתזהה היכן אתה נמצא ותפרסם סטטוס שיציג מקומך ובו תוכל לתייג חברים אשר איתך באותו המקום.

הסטטוס, כפי שכבר הבנתם מסוף הפיסקה הקודמת, עבר "אבולוציה" מכתיבת סטטוס שמשקף מצבך כעת ועד לתיוג המקום בו אתה נמצא ותיוג חברייך הנמצאים איתך באותו מקום. הסטטוס של כתיבת הטקסט הפשוט בתוך תיבת טקסט עבר גם "אבולוציה" מכתיבת סטטוס שמשקף מצבך כעת לכתיבת הרגשות שלך, התחושות שלך, המחשבות שלך וכדומה ע"י משפט חכם או מצחיק עם פאנצ' קולע המעביר מסר שאינך רוצה להעביר. מעטים האנשים שהצליחו להמציא משפטים לפייסבוק המבטאים את המסר אותו הם רצו להעביר, אך לכל בעיה יש פיתרון, הפיתרון הפשוט ביותר היה לבנות אתר המכיל מאגר עצום של סטטוסים לפייסבוק אשר נוגעים בנושאים רבים ובקטגוריות שונות, כך יהיה קל לכל אדם לחפש את הסטטוס המשקף תחושתו והמסר אותו הוא רוצה להעביר ולשתפו עם חבריו בפייסבוק. וכפי שכבר הבנתם לאתר המדובר קוראים יומר (yomer). כמו שיר, תמונה וספר גם סטטוס נוצר ע"י אדם שגזל מזמנו המון זמן ומחשבה כדיי ליצור סטטוס המכיל בתוכו כל מה שאתה מוצא לנכון להעתיק, לכן חשוב לתת קרדיט לאדם אשר יצר את הסטטוס, כדיי לתת לו את הכבוד והיחס המגיעים לו.

לאחר שפייסבוק נפתחה זמן מה מאז כבר התחילו לצוץ בפייסבוק סגנונות שונים ומגוונים של סטטוסים לפייסבוק, כגון: סטטוסים מצחיקים, סטטוסים גסים, סטטוסים יפים וכדומה. עם הזמן הסגנונות השונים והמגוונים רק הלכו והתגוונו עוד יותר, מסטטוסים מצחיקים לסטטוסים "הרגע הזה" שבו עלייך לכתוב משפט לפייסבוק שמתחיל ב"הרגע הזה ש...", סטטוסים "הכל טוב ויפה" פועל באותו עיקרון רק שמתחיל ב"הכל טוב ויפה עד...", סטטוסים "מתחביביי" בדיוק אותו הדבר אך מתחיל ב"מתחביביי..." ועוד סוגים דומים לזה. התפתחות של הסטטוסים השפיעה גם על החגים בארץ ובעולם. אם היה מקרה שבו לא ידעת אזה חג קרב ובא, עכשיו בעולם המודרני והמשוכלל שבו נמצא הפייסבוק אין מצב שלא תדע פרט זה. אני מאמין שכבר הבנתם נכון, יש גם סטטוסים שונים ומגוונים גם לחגי הארץ והעולם כמו למשל: סטטוסים לחג פורים, סטטוסים לחג פסח, סטטוסים לחג חנוכה, סטטוסים לסילבסטר וכדומה. כמו שיש חגים בארץ, יש גם ימים נוראים שבו עלינו לזכור את העבר כמו "יום השואה", "יום הזיכרון" וכדומה. כפי שכבר הבנתם יש גם על זה סגנונות שונים ומגוונים של סטטוסים כמו סטטוסים ליום הזיכרון, סטטוסים ליום השואה וכדומה. כמובן הסטטוסים בקטגוריה הזאת עצובה, מרגשת ומעוררת תחושת ניצחון וגאווה באותם אנשים שנפלו למען מדינתינו.

לסיום, סטטוסים לפייסבוק הינו אחד מהאפשרויות השונות והמגוונות שפייסבוק מציעה, עבר התפתחות אדירה מתחילת הקמת הפייסבוק ועד היום. אפשר לראות התפתחות זאת בכל פעם שאתם נכנסים לפיד שלכם בפייסבוק ורואים סטטוסים בסגנונות חדשים שעוד לא הכרתם. יומר אתר סטטוסים לפייסבוק המכיל בתוכו מאגר עצום של סטטוסים לפייסבוק, מתעדכן באופן יום יומי, כך שאת כל הסטטוסים בסגנונות מגוונים וחדשים שעוד לא הכרתם תוכלו להכיר באתרינו.

המשך גלישה נעימה.
צוות Yomer.

יש לך סטטוס מקורי? אשמח אם תציע אותו בעמוד הצור קשר שלנו ותוכל לקבל עליו קרדיט באתרינו.
משפטים בפייסבוק מייצרים לייקים! כפתורי ה-״לייק״ מאפשרים לכם, גולשי הרשת החברתית פייסבוק, להביע את התעניינותכם ואהבתכם לאותו משפט מרגש, סטטוס שיווקי או מאמר לבלוג שצפיתם בו. אין ספק שהמשפטים לפייסבוק הם כלי שיווק נהדר, וכן גם הלייקים - ככל שיש יותר לייקים, כך השיווק גודל. צוות Yomer...
פייסבוק - הרשת החברתית הגדולה בעולם פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם שנוצרה כיום. הרשת מונה יותר משני מיליון וחצי ישראלים, אשר משתמשים בפייסבוק באופן קבוע. לרוב, נוהגים לכתוב סטטוסים בפייסבוק באופן תמידי, לפרסם תמונות ולעדכן פרטים אישיים בחשבון של כל משתמש. אין ספק שהפייסבוק...


Yomer - סטטוסים לפייסבוק

Yomer הינו מאגר עצום של סטטוסים לפייסבוק (משפטים לפייסבוק) שנכתבו על ידי מיטב הכותבים ברשת הישראלית.
האתר מתעדכן באופן שוטף ובכל יום נוספים עוד ועוד סטטוסים חדשים לאתר.
כל סטטוס באתר מחולק לקטגוריות שונות: סטטוסים מצחיקים, סטטוסים על אהבה, משפטים לפייסבוק וכדומה.
הקטגוריות נועדו על מנת להקל עליכם למצוא את הסטטוס בנושא שחיפשתם.
האתר דוגל במקוריות ומפרגן לכותבים, לכן חשוב לנו שתכירו אותם. אתם מוזמנים לבקר בעמודים האישיים שלהם ולפרגן להם בלייק ושיתוף גם בסטטוס עצמו.
גלישה נעימה!
ממליץ על האתר משחקים frix בכתובת: http://frix.co.il