תיאור הפוסט
בדיחות הן דבר נהדר - ניתן לקבל מהן השראה רבה וחוכמת-חיים גדולה ומרובה. עם-זאת, יש לדעת כיצד להשתמש בהן נכונה, כדי לא להעליב חלילה גזע או עדה מסוימת. בדיחות מיועדות להצחיק ולעודד אנשים ממצבים קשים או עצובים. מקווים כי גרמנו לכם לחייך, צוות אתר Yomer.

בדיחות - בואו להעלות חיוך על פרצופכם

בדיחות הן דבר מיוחד, מצחיק ולפעמים גס - אך כולן נועדו על-מנת להעלות חיוך על פנינו. אם עבר עליכם משהו רע, אתם מרגישים רע או סבורים כי החיים עומדים על סף הסיום - אתם טועים. בואו לקרוא קצת בדיחות באתר Yomer, ואנו, צוות האתר, בטוחים כי המחשבות הללו יחלפו מראשכם עם הבדיחה הראשונה שתקראו. הבדיחות שלנו הן בדיחות מקוריות, מצחיקות ומעלות חיוך על פרצופו של כל אדם הקורא אותן. אין ספק שגם החיוך וכל הצחוק יעלה ויבקע גם ממך כאשר תקרא את הבדיחות שלנו.

אם אתה חובב בדיחות מושבע, כמו רבים אחרים, אתה בוודאי תשמח לשמוע ולחדש את המאגר האישי שלך במספר רב ומגוון רחב של סוגי בדיחות מצחיקות, מהנות, מסוגים שונים. באתר Yomer קיימים סוגים שונים של בדיחות - בדיחות על בלונדיניות, בדיחות על עדות, בדיחות בתי-ספר, בדיחות על החיים ועוד בדיחות - כמובן שאין אנו דוגלים בגזענות בשם כלשהו, או באפשרות של הוצאת שם רע לגזע, עדה א דת - הכל בגדר הצחוק בלבד. אם אתם מוצאים בדיחה שנראית לכם לא במקום - אתם יותר ממוזמנים ליצור עימנו קשר - צוות אתר Yomer ידון בנושא ובמידת הצורך יסיר את הבדיחה מהמאגר.

במאגר הבדיחות שלנו, כאמור, קיים מספר רב של בדיחות - מספר רב המונה מעל ל-3,000 בדיחות שונות, מגוונות, מצחיקות, מהנות ומעלות חיוך רחב על פרצופכם. כמו-כן, רוב הבדיחות הכתובות במאגר הבדיחות שלנו הן בדיחות מקוריות, שנכתבו על-ידינו או על-ידי מיטב הכותבים ברשת ההישראלית. שימו-לב - צוות אתר Yomer עוקב אחר זכויות היוצרים שלו, לכן כל העתקת בדיחה, חשד להעתקה, שינוי בדיחה או אי-מתן קרדיט לכותב הסטטוס באתרים אחרים, יועבר לגורמים בכירים - על-כן שימו-לב להעתקות. כמובן שאת הבדיחות המפורסמות באתר אתם יותר ממוזמנים לשתף אצלכם בפרופיל ה-פייסבוק שלכם, ובכך לקבל מספר ״לייקים״ רבים.

אנו לקראת סיום, וצוות האתר רוצה להודות לכם, גולשים יקרים, על גלישה נכונה באתרינו ועל ביקורכם באתרינו. צוות Yomer מקווה כי נהניתם ואתם ממשיכים ליהנות מסטטוסים ומבדיחות מצחיקות ומהנות. נשמח שתלחצו על כפתור ה-״לייק״ בעמוד ה-פייסבוק שלנו, כדי שתוכלו לקבל מגוון בדיחות ישירות לקיר החדשות ב-פייסבוק שלכם.

יש לך סטטוס מקורי? אשמח אם תציע אותו בעמוד הצור קשר שלנו ותוכל לקבל עליו קרדיט באתרינו.
משפטים בפייסבוק מייצרים לייקים! כפתורי ה-״לייק״ מאפשרים לכם, גולשי הרשת החברתית פייסבוק, להביע את התעניינותכם ואהבתכם לאותו משפט מרגש, סטטוס שיווקי או מאמר לבלוג שצפיתם בו. אין ספק שהמשפטים לפייסבוק הם כלי שיווק נהדר, וכן גם הלייקים - ככל שיש יותר לייקים, כך השיווק גודל. צוות Yomer...
פייסבוק - הרשת החברתית הגדולה בעולם פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם שנוצרה כיום. הרשת מונה יותר משני מיליון וחצי ישראלים, אשר משתמשים בפייסבוק באופן קבוע. לרוב, נוהגים לכתוב סטטוסים בפייסבוק באופן תמידי, לפרסם תמונות ולעדכן פרטים אישיים בחשבון של כל משתמש. אין ספק שהפייסבוק...


Yomer - סטטוסים לפייסבוק

Yomer הינו מאגר עצום של סטטוסים לפייסבוק (משפטים לפייסבוק) שנכתבו על ידי מיטב הכותבים ברשת הישראלית.
האתר מתעדכן באופן שוטף ובכל יום נוספים עוד ועוד סטטוסים חדשים לאתר.
כל סטטוס באתר מחולק לקטגוריות שונות: סטטוסים מצחיקים, סטטוסים על אהבה, משפטים לפייסבוק וכדומה.
הקטגוריות נועדו על מנת להקל עליכם למצוא את הסטטוס בנושא שחיפשתם.
האתר דוגל במקוריות ומפרגן לכותבים, לכן חשוב לנו שתכירו אותם. אתם מוזמנים לבקר בעמודים האישיים שלהם ולפרגן להם בלייק ושיתוף גם בסטטוס עצמו.
גלישה נעימה!
ממליץ על האתר משחקים frix בכתובת: http://frix.co.il