תיאור הפוסט
סטטוסים לרשת החברתית פייסבוק הם עולם מיוחד במינו - קיימים סוגים רבים של סטטוסים, אשר כל סוג נועד להציג את הרגש או המצב הנוכחי של אותו מפרסם סטטוס. אם אתם מחפשים אתר בו תפרסמו סטטוסים באופן יום-יומי, אנו מזמינים אתכם לאתר Yomer, אשר יספק לכם את המאגר היום-יומי שתצטרכו. גלישה נעימה - אתר Yomer.

עולם הסטטוסים ל-Facebook

אי-פעם שמעתם על בן-אדם בארץ ובעולם שאין לו חשבון ברשת החברתית הגדולה והמפורסמת ביותר בעולם - פייסבוק? אני מניח שהתשובה לשאלה זו היא חד-משמעית - לא, לכן ניתן לעשות דברים רבים הקשורים בפרסום, קידום, שיווק וכתיבת בלוגים שלמים בדף פייסבוק ו/או בפרופיל פייסבוק אחד בלבד. עולם השיווק, הקידום והפרסום ב-פייסבוק עובד לפי, מה שנקרא כיום ״סטטוסים״..

סטטוסים הם דיווח של מצב שקורה ברגע זה, שיקרה בעתיד או שקרה כבר בעבר. באמצעות הסטטוסים אמנם ניתן לפרסם ולשווק בצורה מקצועית, מסודרת אשר מועברת לכל העוקבים אחר אותו דף פייסבוק ו/או פרופיל פייסבוק, אך כמובן שאילו הן אינן מטרותיהן העיקרות של הסטטוסים. קיימים גם סטטוסים המיועדים רק למסור לעוקבים את מצבך כעת, למסור בדיחה משעשעת לקוראים ואפילו למסור להם היכן אתה נמצא ומה אתה עושה ברגע זה בדיוק.

כל אחד יכול לכתוב סטטוס, וזהו אחד הדברים העיקריים שמארק צוקרברג, מפתח הרשת החברתית פייסבוק, ביצע. כיצד כותבים סטטוס? פשוט מאוד! עליך בסך-הכל ללחוץ על שורת הכיתוב ״על מה אתה חושב?״ (באנגלית: ״What‪’‬s On Your Mind?״), לכתוב כל העולה לך לראש וללחוץ על ״פרסם״.

קיימים מספר רב של סוגי סטטוסים, ביניהם - סטטוסים מצחיקים, סטטוסים על החיים, סטטוסים של כעס, סטטוסים עצובים, סטטוסים על אהבה, סטטוסים בסגנון ״הרגע הזה״, ״סטטוסים ליום האהבה, סטטוסים לחגים מסוימים, סטטוסים על בנות ועוד מגוון שלם ובלתי-נספר של שלל סטטוסים שונים. כמובן שאת כולם אתם רשאיים לפרסם בפרופיל ה-פייסבוק שלכם ו/או בדף ה-פייסבוק שלכם. בחירת הסטטוס בדרך-כלל פועלת על-פי הרגש - מה שאתם מרגישים באותו הרגע, אתם מוזמנים לשתף. יש אנשים שיסכימו איתכם, יש אנשים שיתעלמו מכם ויש אנשים שאולי אפילו יתחילו לדבר איתכם בעקבות כך - והכל מסטטוס אחד! כפי שאתם רואים, סטטוסים הם מרכיב עיקרי וחשוב ב-פייסבוק, גם על-מנת לשווק ולפרסם עסק או בעל-מקצוע וגם על-מנת להביע את רגשותיכם.

סטטוסים שיווקיים אשר נועדים לפרסום הם בדרך-כלל סטטוסים שלא מוכנים מראש, אלא כותב הסטטוס כותב מעין מאמר קטן, עד כמאה מילים, על-מנת לשווק את עצמו בצורת קידום אתר. בדרך-כלל סטטוסים שיווקיים הם כמו מאמרים קטנים בדף פייסבוק עסקי של עסק מסוים או עוסק פטור (Freelancer). כמו-כן, סטטוסים אילו דורשים מחשבה וניסיון בכתיבה יצירתית-שיווקית.

לסיום, צוות אתר Yomer מזמין אתכם, גולשים יקרים, לגלוש באתר הסטטוסים שלנו, וליהנות ממגוון ענקי ועוצר נשימה של סטטוסים מיוחדים ל-פייסבוק. מקווים שתפיקו את המיטב מאתרינו - נהניתם? ספרו לחבריכם!

בברכה,
צוות Yomer.

יש לך סטטוס מקורי? אשמח אם תציע אותו בעמוד הצור קשר שלנו ותוכל לקבל עליו קרדיט באתרינו.
משפטים בפייסבוק מייצרים לייקים! כפתורי ה-״לייק״ מאפשרים לכם, גולשי הרשת החברתית פייסבוק, להביע את התעניינותכם ואהבתכם לאותו משפט מרגש, סטטוס שיווקי או מאמר לבלוג שצפיתם בו. אין ספק שהמשפטים לפייסבוק הם כלי שיווק נהדר, וכן גם הלייקים - ככל שיש יותר לייקים, כך השיווק גודל. צוות Yomer...
פייסבוק - הרשת החברתית הגדולה בעולם פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם שנוצרה כיום. הרשת מונה יותר משני מיליון וחצי ישראלים, אשר משתמשים בפייסבוק באופן קבוע. לרוב, נוהגים לכתוב סטטוסים בפייסבוק באופן תמידי, לפרסם תמונות ולעדכן פרטים אישיים בחשבון של כל משתמש. אין ספק שהפייסבוק...


Yomer - סטטוסים לפייסבוק

Yomer הינו מאגר עצום של סטטוסים לפייסבוק (משפטים לפייסבוק) שנכתבו על ידי מיטב הכותבים ברשת הישראלית.
האתר מתעדכן באופן שוטף ובכל יום נוספים עוד ועוד סטטוסים חדשים לאתר.
כל סטטוס באתר מחולק לקטגוריות שונות: סטטוסים מצחיקים, סטטוסים על אהבה, משפטים לפייסבוק וכדומה.
הקטגוריות נועדו על מנת להקל עליכם למצוא את הסטטוס בנושא שחיפשתם.
האתר דוגל במקוריות ומפרגן לכותבים, לכן חשוב לנו שתכירו אותם. אתם מוזמנים לבקר בעמודים האישיים שלהם ולפרגן להם בלייק ושיתוף גם בסטטוס עצמו.
גלישה נעימה!
ממליץ על האתר משחקים frix בכתובת: http://frix.co.il